10 KİLO ZAYIFLAMA VE MİKTAR ALGISI DEĞİŞİMİ!

zayiflama-kampi-124

Zehir miktardadır.

Bazıları azla zehirlenir, bazıları çokla zehirlenir.

En iyisi zehirlenmemek.

Aldığın zehir de çok önemli tabi. Çatalın ucuyla minnacık alıp iyice çiğnedikten sonra bol su içince geçiyor… Yemek krizi :)Bunu bilip de kontrol edememek çok ilginç tabi… Ne yalan söyleyeyim bazen kendimi kontrol edemiyorum. Yani bu hemen oluşacak bir alışkanlık değil. Yavaş yavaş ama kalıcı olacak:)

Evet, bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum.

Birilerine “doydum” diyorum “hayır” diyorlar “o kadar emek verdim, ne olur ye” diyorlar. O kadar emek verdim. Bu çevrenin baskısı beni öldürecek ya. “Yemeyeceğim” diyorum “Yemeyeceğim” illa zorluyorlar.

Ne yapmalım sence bunun için? Miktar algısı birden gelişen bir kavram olmadı benim için.

Yavaş yavaş yerleşiyor. Bazen hızlıca yemek yerken bulabiliyorum kendimi mesela. Sürekli seni düşünmem gerek Kilobekçim. Nefesini ensemde hissediyorum, kesin bana kızardı yanımda olsaydı diyorum. Bu dış etkenler zayıflarken yanımda olmamalı. Sadece sen olmalısın😉

Miktar algısını nasılda işliyorlar kafamıza. “Şu kadardan ne olacak ki, onun neyi var ki ye gitsin. O kadar çalışıyorsun ye gitsin :)” demeler cabası tabi. Hafta sonum korkunç bir şekilde hızlı geçti:)ve kaçamaklar oldu. Ama buna rağmen bile her gün 1,5 saat tempolu yürüdüm. Bundan sonra daha dikkatli yiyeceğim. Nefes alarak, düşünerek, zehir miktarında😉

M.A.

zayiflama-kampi-130

ALINTI: Okumuş olduğunuz Miktar Algısı yorumu HK Performans Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sistemi olan Online Zayıflama Sistemiüyesi M.A. tarafından yazılmıştır. HK Performans üye yazıları okumak ve fotoğraflı zayıflama başarılarını incelemek, detaylı bilgi almak için www.hk.com.tr adresini ziyaret ediniz.

zayiflama-kampi-123

AÇIKLAMA:

Online Zayıflama Sistemi üyemiz M.A sisteme 68 kilo gelmiş ve ideal kilosu olan 58 kiloyla ayrılmıştır. Üyemize süreci boyunca göstermiş olduğu zayıflama başarısı, tam teslimiyeti ve en önemli bizimle birlikte bu yola çıktığı için teşekkür ederiz.

Sizler de hızlı kilo vermek ve kalıcı olarak zayıflamak istiyorsanız, öncelikli olarak virüslü düşüncelerden arınmanız gerekmektedir. Bunun için geliştirdiğimiz OnlineZayıflamaSistemlerimiz ve zayıflama kampımızla sizlere en iyi eğitim ve danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Sayısız zayıflama başaranımızla %100 Başarıyı yakalamış ve referanslarımızı üyelerimizden oluşturmaktayız.

zayiflama_kampi_030

Hayatımızın her alanını ıvır zıvırdan arındırdık. Peki ya midelerimize giren abur cuburlar? Kıyafetlerde nasıl “az sayıda ama kaliteli” ilkesini benimsediysek, bu konuda da aynısını yapmamız gerekiyor. Almış olmak için almak, konuşmuş olmak için konuşmak, yapmış olmak için yapmak nasıl kötüyse, yemiş olmak için yemek de kötü. Bunu kabul etmeliyiz… Daha kaliteli ama az miktarda yemek yedikçe, yediğiniz yemeklerden çok daha fazla keyif aldığınızı keşfedeceksiniz. İşin ucunda sağlık var. Ve biz sağlıklı bir kapıyı aralamanız için Uzman Eğitmenlerimiz ve kadromuzla birlikte sizin için buradayız.

Unutmamanız gereken bir şey var; İDEAL KİLODA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN; “ZEHİR MİKTARDADIR!”

zayiflama_kampi_036

 

Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sistemimiz ve Zayıflama Kampımız hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak içinTIKLAYINIZ.

HK PERFORMANS! ÖZGÜRLÜK İÇİN YOLLARI KESİŞENLERİN ADRESİ!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s