HK Performans’ta 34,3 Kilo Verme – Zayıflama Başarı Hikayesi!

YENİDEN DOĞUŞUM
2015 Şubat ayı… Ailemde ki herkeste ciddi bir zayıflama çabasına girmişti. Bende de 120 kiloya doğru hızlı bir gidiş söz konusuydu.zayiflama_kampi_fiyatlari

Ben 1978 doğumlu 3 çocuk annesi bir bayanım ve 120 kiloya merdiven dayamış durumdayım.  En son 2014’ün ilk aylarında güzellik salonuna gittim hem ilaç hem pasif jimnastikle kilo vermeye çalıştım ve de 5 kilo verdim ama kan değerim düştü. Kan tedavisi ile de 7 kilo aldım.  Daha önceleri de diyetisyenlerle zorla 5 kilo verirdim ve aşırı kansızlıktan hastanelik olduğum zaman, tedavi ile verdiğim o 5 kiloyu 20 gün gibi bir sürede geri alırdım.

Yani Hayatım bu kısır döngüde devam edip gidiyordu. 100 kiloyla başladığım diyetisyenden sonraki kan tedavimde 105 kilo oluveririm.  Şu an 118.8 hayatımın zirve kilosu.  Ama kendime olan nefretim… Kendimi aşağılamam ve de kendime olan güvensizliğinde, umutsuzluğun da en zirvesini yaşıyorum tabi ki… Aynalara bakmıyorum. Neredeyse önünden geçmiyorum…

zayiflama_kampi_fiyatlari_01

Kız kardeşlerimde ciddi bir zayıflama var. Biri ameliyatla zayıfladı biri de kendi çabasıyla.  Bende kendim çabalarsam hastanelik oluyorum. Tek çarem ameliyat ama ondan da müthiş korkuyorum zaten iğneden bile korkan biriyim. Ameliyat beni aşırı ürkütüyor.

Herkesin derdine koşan, sürekli dert dinleyen, başkalarının problemlerini kendi sırtıma alan, aldıkça yiyen, yedikçe şişen biriyim… Mutlu olduğumu düşünürdüm hep. Yani “pozitif biriyim” derdim. Ama ilk fotoğraflarıma baktığımda hiçte mutlu olmadığı mı sadece öyle göstermek için çabaladığımı gördüm.  Kendimden bile kaçan biri olduğumu görmemek mümkün değil ya da mutluluğun ne demek olduğunu bilmiyordum.

Deli gibi arıyorum, ne yapabilirim (?) bu kiloyla nasıl baş edebilirim.  Mücadele azmimi tamamen kaybetmişken,  artık benden hiçbir şey olmaz derken… Bu kiloyla baş edebilir miydim?

Yakınımda açılan bir hastaneye diyetisyen gelmiş dediler.  Gittim tanışmak için.  Dedim ki “ben kiloyla ilgili mücadele duygumu bile kaybettim”  Bana acıyarak baktı ve de “siz kendinizi hazır hissedince gelin mutlaka, sizin için bir listemiz mevcuttur” dedi. Beynimden aşağıya kaynar sular döküldü sanki.  O listelerden bende bir dosya dolusu vardı ki. İşe yarasaydı senin yanında olur muydum?  Tüm ümitlerimi ve inancımı yitirmiş bir halde çıktım oradan da. 

zayiflama_kampi_fiyatlari_02

2014’ün son aylarında 115 kilodayken evimin yakınına bayanlara özel bir spor salonun açıldı, oraya yazıldım.  Hayatımda ilk defa aktif spor yapıyorum ama tabi ki yapamıyorum.  Nasıl yapabilirim ki? Habire yiyorum… Yedikçe yedikçe büyüyorum. Ve de hareket yapmam mümkün değil.  Parayı ödedim. Spor hocasını çoook sevdim. Sırf spor hocasını sevdiğim için haftada 1 kez gitsem birini mutlaka ekiyorum, sürekli bahane buluyorum.  Sonuçta 3 çocuk sahibiyim ve evin bütün sorumluluğuda benim üzerim de. Eşimin hatta ailenin bile koşturanı benim. Bahane çok yani ne işim biter ne gideceğim yerler. Kendime ayıracak vaktim yok ve ben çocuklarıma olan ilgimden çalıpta sürekli gidemem ki. Zaten gitsemde en arkada duruyorum ve hareketlerin yarısını bile yapmıyorum.  En arkaya biri geçtiyse onu ordan kaldırıyorum. Orası benim yerim diye. Çünkü kocaman vücudumla en önde spor yapamam…Hem zaten yapma isteğimde yok, nefret ediyorum spordan.  Neden mi gidiyorum?  Toplumsal baskı diyelim.  Arkadaşlar yazıldı ve benide zorladılar. Birde spor salonunda o zayıf bayanların mücadelesini görünce daha hırslı yemeye başladım. Ve 2015’e bu duygular kızgınlıklar nefretlerle girdim.

Arkadaşlar giyim zevkime takık.  Sürekli “sana tarz yapalım” diyorlar. Nasıl tarz, hangi vücutla?  Hangi cesaretle? Kıyafet bulamıyorum ki…  Kocaman geniş ne varsa alıyorum. Ne denk gelirse. Tabi böyle diyemiyorum.  Nasıl derim? Kendimden sakladığım gerçekleri baskasına. Ruhum kıpır kıpır. Ama giyimim annemden yaşlı. Çünkü yok, bedenime göre kıyafet bulmam mümkün değil. Herkes zevksiz olduğum için giyinmiyorum zannediyor. Çok zevkliyim.  Ama 36 yaşında 60 yaşında gibi giyinmek zorunda olan…

zayiflama_kampi_fiyatlari_03

Yarıyıl tatilinde annem ve kız kardeşlerimi kahvaltıya çağırdım, bir komşumla birlikte. O da diyette poğaça yapmak için çağırmıştım ve bizimle kahvaltıya kaldı.  Tabiki kahvaltıda tek muhabbet diyetler, zayıflama, nasıl kilo verilir?… Ailenin en konuşan ve en neşeli kızı ben, o gün sanki hastayım.  O kadar kötü hissediyorum ki anlatamam bu duygularımı … Bir an önce herkes evine gitse de ben de kendimle başbaşa kalsam ve de onların yanında utanıp yiyemediğim her şeyi de silip süpürsem tabiki.   Sofrada komşum bir akrabasının internet üzerinden bir sistemle zayıfladığını söyledi ve ben buna kulak misafiri oldum. Bunlar karşılıklı konuşuyor, ben yemek yiyorum.  Ağlamak, çığlık atmak istiyorum ama yapamıyorum.

Bu duygularla akşama kadar oturduk.  Akşama doğru herkes evine dağılınca ben komşumu çağırdım.  Kahvaltıda bahsettiğin şeyi bir anlat bakalım dedim. O da“internetten online bir sistemle zayıfladı ama 3 yıl oldu kiloları geri almadı” dedi vefotoğraflarını gösterdi bana.  Ben bu bayanla tanışmak istediğimi söyledim.  Kendisini hala hiç görmedim. Hiç buluşamadım. Ama bu kahvaltıdan 2 gün sonra telefonla tanıştım. Bana Online Zayıflama Sistemini anlattı biraz VÜCUDUN ŞİFRESİ dedi. “Siteye girin bakın” dedi. Ben baktım inceledim. Dehşete kapıldım ama tabiki asla güvenmiyorum.  Ortalıkta bir yığın şarlatan ve sömürgeci varken böyle birşey mümkün olur mu diye ve bu bayanı bir daha aradım.  Ya dedim para tuzağıysa? “Değil” dedi.  Ya dedim zararlı bişey olursa? Sen ara konuş dedi.

Ve ben istem dışı numaraları çevirip HK Performans’ı aradım. (:

2015 Şubat ayı… Ve telefonun ucunda sıcacık “merhaba” var.  İlk dakika da GÜVEN veren müthiş bir sıcaklık.  Çok hızlıca kendimi ifade etmeye çalıştım.  Ben kilo veremiyorum, aşırı kansızım, insilün direncim çok yüksek, her şey sonuçsuz kaldı diye anlatırken, çok hızlı kilo veremeyeceğimi anlasınlar diye de çok net şeyler söyledim ve hepsi olgunlukla karşılanarak “Doğru kapıdasınız, biz size yardımcı oluruz her şey çok güzel olacak” gibi bugün itibarıyla hatırlayamadığım ama o gün benim gönlümü fetheden sıcacıcık kelimeler çıktı ve beni müthiş heyecanlandırdı.  Bilgi aldım. Ama asla güvenmiyorum fakat güvenmekte zorundayım. “herkesten gizli yapacağıma”dedim, “olsun” dedi “zaten genel olarak ilk gelenler böyle geliyor normal” dedi.  Belki başka şeyler de konuşmuşuzdur.  Ama o an ki güvensizlik karamsarlık boşlukla hatırlamıyorum bile.

zayiflama_kampi_fiyatlari_04

Benden mail adresi istedi.  Evrakları yolluyayım inceleyin konuşalım dedi.  Bana kan tahlilleri ve gerekli evraklarla ilgili bir dosya yolladı.  Ben çok çaresizim eşimden saklama herkesten annemlerden saklama konusunda çok kararlı ama aynı ölçüde de çaresiz.

Evin içinde hiçbir yere sığmıyorum.  Ne yerdeyim ne gökte. Bana bir şey olursa diye çocuklarıma da söyledim. Onlarda kuşkulu ama destekçi davrandı.  Tabi onlara bana bir şey olursa demedim sadece internet işleri mi hallediverin diye söylüyorum dedim.  Ama alt kat komşuma bana bir şey olursa diye söyledim sitenin adını ve gideceğim yolu. O kadar da güvenmiyorum yani.

Hem bir şey olursa gibi korkularım hem de ya fotoğraf zorunlu derlerse ve yayınlamak isterlerse,  Ya erkek çıkarsa karşımdaki, ya kandırılırsam.  Parayı yatırırsam ve bi daha ulaşamazsam…  Eşim duyar ve çok tepki verirse… Kilo veremezsem bi miktar daha kaybetmiş olursam… Hep kendini düşün, dışarıyı boşver derlerse (?) Daha neler neler neler…  İşte o kadar karışık duygularla ve korkularla online zayıflama sistemine gireceğim dedim ve HK Performans Halkla İlişkilerdeken bir banka hesap numarası yollandı.  Bankaya gittim eşim bankanın önünde arabamı görmüş, arıyor “nerdesin” diye.  “Arkadaştayım” dedim. Hemen bankadan çıktım şaşkınlıkla eşimin yengesi ama benim sırdaşım olan yengemin yanına gittim. Beni görünce telaşımdan dolayı bir şey OLDUĞUNU anladı ve “ne oldu” dedi.  Ben çaresizlik içinde ona online zayıflama sistemini, Kilobekçiliğini anlattım.  Eczanede hemen VÜCUDUN ŞİFRESİ sitesini açtık inceledik.  Ona da çok olumlu geldi.  “Ne kaybedersin” dedi.  Sadece para ama kazanırsan çok şey değişir ve o gün o an orada parayı bankaya yatırdım ve HK Performans’a parayı yatırdım diye telefon açtım…

23 Şubat saat 17.55’te HK Performans’ta açılan sayfama ilk “merhaba” geldi. Ben o kadar çok heyecanlıyım ki anlatamam. “Size anketler yolladık önümüzdeki günlerde bunları doldurun” dedi. Ben o gece bütün yollanılanları doldurdum bitirdim sabah mesaj attım “anketler bitti” diye.  Ve gelen cevap çok sıcacık “3 mart Salı günü saat 10:00’da Kilobekçinizden gelen ilk merhabayı duyabilmek için sistemde olun.  Çok güzel bir başlangıç yaptınız ve herşey çok daha güzel olacak” dedi

1 hafta vardı daha.  Kocaman 1 hafta.  Neyin içine girdiğimi bilmiyorum. Yiyemeyeceğim artık diye ve tabiki stresten de daha çok yedim o hafta. Online Kilobekçiliği Sistemine yazıldığımı herkesten saklamanın verdiği baskılar, belirsizlik, her şey.

zayiflama_kampi_fiyatlari_05

Ve 3 mart Salı sabah 10 ben sistemde ve benim için belki o zaman çok anlamı olmayan yani kilomdan konuşan, diğerleri gibi olacak fakat zaman geçtikçe anladığım; benim hayatımı değiştiren o sıcacık içten güven veren, ayaklarımın yerden kesilmesine sebep olan, bana beni tanıtan, kendimi sevmemi sağlayan canım Kilobekçimin ilk merhabası geldi.

Kilobekçisi ne demek? Benim kilomu beklicek yani kilomu takip edecek, sürekli bana “şunu ye, bunu yeme” dicek.  Yani benim online zayıflama sisteminden anladığım; sürekli sistem açık kalcak ve ağzıma atacağımı soracağım, onun kalorisi yüksek onun az diyecek ve gün içinde beni sadece yemek konusunda yönlendirecek…  Başka ne olabilir ki?  Kilobekçisi adı üstünde ve ben niye burdayım sadece kilo vermek için.  Çünkü tek derdimin bu oduğunu düşünüyorum.

İlk günler de ne konuştuğumuzu bilmiyorum çünkü o günleri kaydetmeyi de bilmiyordum. Heyecandanda ne konuştuysam hatırlamıyorum. Yanlız hatırladığım ilk gün saat 13:00’den sonra “hadi bakalım, yürüyüşe” dedi.  Ben dedim ki mümkün değil çıkamam.  Zaten misafirim gelcek.  Hazırlıklar yeni bitti.  Hem ben çok yoğun biriyim. Öyle yürüyüşe de vakit ayıramam ki gibi 1000 tane bahane. İçimden de aklı sıra beni varolan çizgilerimden dışarı çıkarcak, yemezler diyede kendimi motive ediyorum. (Kilobekçimmm, bunları duymanda varmış.) Şartlanmış olarak geldim Kilobekçiliği sisteme sonuçta 2 aydır spor yapıyordum ve 2 kilo almıştım hem ben zaten çok hareketli biriyim (yani o güne kadar öyle olduğunu sanıyorum) durduğum yerde durmayan her yere yetişen… Zaten “ben bu harekete kiloluysam demek hareket de kilo verdirmez” derdim.

zayiflama_kampi_fiyatlari_06

Ertesi gün bi arkadaşa gittim. Müthiş bir ikram tabağı geldi.  Ve ilk sınavım.  Hemen sordum “ben yemeyecek miyim?”  “Açmısın?” dedi Kilobekçim “evet, tabi” dedim karnım gurulduyor.  Hadi dedi nefes çalışması yap. “Oda değiştir önce” dedi. Yan odaya geçtim ama elim ayağım titriyor, gözlerimden yaşlar süzülüyor o kadar diyeyim… İçimden nasıl da kızıyorum nasıl nefesle karın mı doyar, neler oluyor, ben nasıl yaparım gibi beynimin içinde kıyametler kopuyor. Sonuçta dayatmayla yapılan şeyleri sevmiyorum bu sebeple de diyetisyenlerin şok diyet ve özel kürlerini hep sinir harbi yaşayarak bırakırdım. Ama bu dayatmıyor  “hala açsan ye” diyor.  Kendimi yokluyorum aç değilim. Ama alışkanlık yemek isteği var. O gün benim için dehşet bir gündü. Kendimi en kötü hissettiğim günlerden bir tanesi diyebilirim.  1 tabak ikram için ağladığım gün nedir ya?  Ama o gün ilk defa nefesin ne kadar önemli OLDUĞUNU ve gerekirse nefesle karın da doyduğunu öğrenmiş oldum.

Aslında belki de BİR NEFES ALDIM HAYATIM DEĞİŞTİ!

-YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ-

zayiflama-kampi-08

Alıntı: Okumuş olduğunuz KALICI ZAYIFLAMA başarı hikayesi HK Performans Online Zayıflama Sistem üyesi tarafından yazılmış ve  www.hk.com.tr adresinden alıntıdır. Yazının devamını okumak için HK Performans resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Açıklama: Online Zayıflama Sisteminde KALICI ZAYIFLAMA başarısı gösteren N.S’ye süreci boyunca göstermiş olduğu başarısı, azmi ve TAM TESLİMİYET – GÜVEN DUYGUSU için çok teşekkür ediyoruz.

Bugüne kadar bize inanan, güvenen ve tam teslimiyet gösteren hiçbir üyemiz pişman olmadı. Siz de kalıcı zayıflamak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz?

HK Performans sizleri sizden daha çok düşünerek ve geliştirdiği Online Zayıflama Sistemi ve ZAYIFLAMA KAMPLARIYLA tarihe birçok zayıflama başarısıyla imza atmıştır. Unutmamanız gereken bir şey var! Biz zayıflama işi yapmıyoruz. Sizlerin kilo psikolojisini derinden değinerek ruhunuzdaki tonlarca ağırlıktan arınmanızı sağlıyoruz.

Sağlıklı ve kalıcı şekilde hayalini kurduğunuz bedene kavuşmanızın alternatifsiz tek adresi HK PERFORMANS!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s