ALGI DEĞİŞİMİ İLE NASIL 35 KİLO ZAYIFLADI?

 

zayiflama kampi_06Sıcak ve soğuk içeceklerdeki şekere bakış açısı ve miktar algısını program öncesi ve bugün şeklinde değerlendiriniz.
Şeker yollarımız yılların için de ayrıldı, diyebilirim ki bunun bir 10 yılı var. Zaten öncesin de tatlandırıcı kullanırdım miktarı ise yarımdı. Daha sonra Abimin tıbbı yazısında okudum ki tatlandırıcıların içinde olan (Aspartam) maddesi unutkanlığa birçok kötü sonuçlara sebep oluyormuş. Bende bitmişti, bitirdim de. Çayı yudumlarken onun kokusunu, öz tadını ”ŞEKERSİZ” olarak alırız, şeker sadece lüksümüz, dışarıdan kattığımız.
Soğuk olarak tükettiğim sadece yoğurttur. Suyu bile oda sıcaklığında içerim. Bitki çayımı, kahvemi, nescafemi hepsini şekersiz tüketirim. Şekerin vermiş olduğu ”GEÇİÇİ” tadın peşinde asla olmadım, kalıcı olan kendi doğal tadında saklıdır.

bizkimiz_01

Normal zamanlarda tatlı yeme isteğinizi program öncesi ve şimdi şeklinde değerlendiriniz.
Normal zamanlar da, yediğim tatlı sadece Bitter çikolataydı onu da belli dönemler de yerdim, sadece 1 veya 2 tane. Artık onu bile unuttum vazgeçmişlerimin arasında, hiçte özlemiyorum. Çünkü artık nedir asıl ihtiyaç bunu daha net görebiliyorum KAYBEDERKEN KAZANIMIN, GELİŞEREK DEĞİŞİMİMİN, KALICI FARKINDALIĞIMIN sayesinde. Şuan görüyorum işim olan meleklerimin elinde asla ihtiyaç bile duymuyorum. Hiç sıradan esmerlik sergiliyor o kadar…

 Stresli, sıkıntılı, negatif duygu ve düşünceli olduğunuz zamanlardaki tatlı yeme isteğinizi program öncesi ve şimdi olacak şekilde yazınız.
Sıkıntılı ve negatif duygu yüklenmem de elbette ki insanı yoran duygular zümresine kapılıyoruz. Bende bu tatlıdan ziyade, kepek ekmeğine biraz beyaz peynir koyup yerdim. Çünkü evimde hep esmer ekmek alır veya esmer unlarla kendim yaparım. Nasıl bir duygu karmaşası yaşıyorsam, yemesem dahi aciz beynimin ”KITLIK” korkusuyla yağlarımı beslerdi. Artık o tür duyguları yenerek, HKPERFORMANS sayesinde beynimi eğittim. Yoluma çok güzel çizgiler çiziyor gideceğim yönleri tarif ederek asla başka yöne sapmadan.

biz kimiz 05

 Lütfen egzersize bakış açınız, sürekliği ve günlük hareketlilik faaliyetlerimiz de program öncesi ve sonrası şeklinde ki düşüncelerinizi yazınız
Egzersiz olarak imkanlarım gereği sadece baya uzun yürüyüşler yapardım. Tempolu bir halde. Mesela evin ihtiyaçlarını az alırdım ki çabuk bitsin, tekrar yürüme imkanım oluşsun diye.

Fakat şimdi Kilobekçim sayesinde sporu da hayatıma nakş etti hem de kadroyu. Çok faydasını görüyorum pozitiflik, zindelik, zarafetlik, erimişlik kavramlarını bana sunuyor. Her sabah işe gelirken 4 km yürüyorum keza akşam dönerken de bunlara birde NEFES ahengimi ekliyorum, yolun bitmemesi gibi bir şey olabilir mi? Olmuyor da zaten.

A.K

zayiflama_kampi_turbomend_01

ALINTI: Okumuş olduğunuz Program Öncesi ve Sonrası ALGI DEĞİŞİM anketi HK PERFORMANS BAŞARAN üyesi tarafından yazılmıştır. Daha fazla zayıflama başaran hikayesi okumak ve öncesi/sonrası fotoğraflarını görmek için www.hk.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

zayıflama kampları nerede? zayıflama kampları istanbul, zayıflama kampı fiyatları, zayıflama kampı adresleri,

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s