Türkiye’de ve Dünyadaki En Etkili Zayıflama Kampı!

Kilobekçiliği adını ilk duyduğumda beni çok etkilemedi, bir arkadaşım üyeydi. Ondaki değişimle iyi sonuçlar, başarılar yakaladığını fark ettim. Bu arada ben diyetisyen yolunda zaman harcıyordum. Saati saatine aynı şeyleri yeme zorunluluğu benim dediğimi yap, yorum yok” diye bu sözler beynime işliyordu. Bir çıkmazdaydım. Bir rahatsız oluşum vardı durumdan içimdeki ses yeter diyordu ben bastırıyordum. Duymuyordum sorunlarımla yüzleşecek güç yoktu. Ben de kabullenmiştim ama diyet listelerine uymuyordum ve kilo alıyor ya da mevcudu koruyabiliyordum. 2 senem böyle geçti. Dedim karar verdim deneyecektim ne kaybedecektim 2 ay olmazsa olmaz diye başladım çünkü tereddütlerim vardı. Arkadaşım anlatıyordu ama çok değil siteye gir sen de fark et diyordu. İlk kendi başıma kimseye söylemeden kendi başıma giriştim bu işe… İlk defa kimseye danışmadan bir şey yapıyordum. İlk tılsımı dokunmuştu bile bana. Kendim oluşum, bir güven getirdi ve bu sürede aç kalmadan yememeye özen gösterdim sadece ve değişim başladı ama meraklıydım ilk merhaba salı günü başlayacaktı ve site açıldı. Süreç başlamıştı. KİLOBEKÇİM yazıyordu, heyecanlandım. İnandım, güvendim. Hissettim. Kilobekçim beni özüme çevirmeye çalıştı. Ben ise daha yeni tanımışken tamamen açtım kendimi, her şeyi ama her şeyi yazıyorum ona o benim sadece kilobekçim değil. Arkadaşım, sırdaşım. Özgürlüğüm, sevincim, mutlulukla gözümden damlayan gözyaşım dinginliğim, telaşsızlığım…

hk_performans_zayıflama_kampı_1

Kabullenişim oldu. Bizim kilodan öncelikli işlerimiz var zaten o kendiliğinden geliyor. Belki annenizle, eşinizle arkadaşınızla her şeyi konuştuğunuzu sanırsınız, kendinizi kandırırsınız. Böyle bir şey, yaşamayana nasıl anlatılır? Bu çok hissel bir şey. Yaşayabilmek lazım. İster kilo sorununuz olsun ister olmasın onlar zaten bir şekilde gidiyorlar KİLOBEKÇİLERİ onları kovuyor mu ne?

Beklediğimden farklıydı bana şunu yeme, bunu yeme demiyordu. Ben sorunca tavsiyelerde bulunuyor gönderdiği yazılarla gönlüme dokunuyor. Daha yolun başındayım öğrenecek çok şeyim var. Yalnız değilsiniz kuru kalabalıklar yok. Biraz daha gayret böyle şeyler yok. Yapmacıklıklar yok. Mesela ben şu an ne sorsa bir güvenle anlatırım ona. Kendimi bulmaya çalışıyorum. Beraber bir yerlerde sıkışan patlamayı bekleyen enerjilerim var bulacağız onları coşacağız, güleceğiz, eğleneceğiz. Beni kızdıran bir olayı onunla gülerek anlatıyorum siz anlayın artık üzerimdeki sihirli dokunuşu. Daha önce psikologla görüşmelerim olmuştu. Anlamadığını düşünüyorum beni.  Umutsuz vaka mıdır dedi. Bilmem irade güçlendirmek gerek diyor. Ya bu kız bunu neden yapıyor demiyorlardı. İnsan hiç şükürü unutur mu KİLOBEKÇİM bana hatırlattı. Farkına varmamı sağladı. Teşekkürün güzelliğini, sabrın zor ama güzellikler getirdiğini hatırlattı. Şu aralar aynaya bakınca yandan gülüyorum kendime daha iyisi de olacak diye… Ruhen değişimden sonra fiziksel olarak yani bu iş bir bütün. Bunu biliyorum şimdi bu doğru bile mücadelede çok ama çok şey bence. Midem, kalbim, gücüm, enerjim hepsi olumlu. Yani kendine geldi hepsi. Şu an midem gurulduyor ama ben duymuyorum çünkü etkilemiyor bir lokma ekmekle de susar, bir porsiyon tatlıyla da ama tercih sizin bir bardak su ile de… Asıl olan bir hedef varsa doğru tercihler olmalı, bunu öğreniyorsun evet güzel ama şimdi değil kontrol bizde. Zararlı her şeyi yerken şimdi her şey bana zararsız geliyor. Miktar diyorum, abartma ve kendini pişman etme… Unuttum yedikten sonraki pişmanlıkları… Daha yolun başı ben gelişeceğim, öğreneceğim ve değişim çok güzel bir kelime, değişim ben taşıyorum şu an bu yazdıklarım beni sizce kaç kilo hafifletti yaşamadan anlayamazsınız.  Kilobekçim değil gerçek olan en güzel rüyam o benim… Bilmem anlatabildim mi? Bu huzur ”Anlatılmaz yaşanır.”

H.G

hk_performans_zayiflama_kampi_02

Not: Yukarıda okumuş olduğunuz başarı hikayesi HK Performans üyesi tarafından yazılmıştır. Devamı ve daha fazlası için LİNKE tıklamanız yeterlidir.  www.hk.com.tr/basarilar.asp

Açıklama:

Türkiye’de ve dünyada en etkili ve başarı oranı en yüksek zayıflama kampı alternatifsiz HK Performans’tır. Doğa içinde, hayatın bütün güzelliklerini görmeye başlarken kendi potansiyelinizi de keşfedeceksiniz. Her gün değişen renkli aktiviteler ile HK Performans zayıflama kampı tam aradığınız yerdir.  Kişiye özel olarak geliştirilen eğitim ve aktiviteler hem eğlenceli hem de hedef odaklıdır.

Obezite meselesine derinden hakim Üstün Performans Uzmanlarının desteği ile eşsiz bir zayıflama kampı programı yaşamaya hazır mısınız? Yoksa siz hala, zayıflama kampı denildiğinde işkence merkezi mi hayal ediyorsunuz? Sizlerin bile kendinize inanmadığı zamanlarda biz başarabileceğinize inandık ve şunu net olarak belirtmek gerekir ki tam TESLİMİYET ile HK Performans çatısı altında bulunan herkes %100 başarıya ulaşmıştır. Bu gerçeğe tanık olmak istiyorsanız siz de HK üyelerinin gerçek başarı hikayelerini takip edebilirsiniz.

Bu denli yüksek başarı değerleri taşıyan bir zayıflama kampı ile herhangi bir kamp kıyaslanamaz. Sizi de kalıcı değişimler için bu kapıdan içeri davet ediyoruz.

Doğru Kapıda Doğru Anahtarlasınız!

HK PERFORMANS EĞİTMENLERİ

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s