SİHİRLİ BİR DEĞİŞİM SÜRECİ “4 ayda 34 Kilo Zayıflama”

“Düşünme şeklim, tam bir devrim geçirdi!”

4 ayda 34 kg. F. D.  Zayıflama 1

İlk-Son Kilo ve cm Farkları 34,3 kg 33 cm 28 cm 21 cm
Toplam Başarı Oranı (V.A. % si) 35.28 26.02 21.26 18.02

Bana herkes nasıl başardığımı soruyor, sadece “uyuyordum uyandım diyorum.

Öyle derin uyuyormuşum ki, uyuduğumun bile farkında olmamışım!

Bu süreçte başardığını, gün gün izlediğim, yüzündeki ışıltının her gün arttığını gördüğüm, yeme bağımlısı  bir arkadaşın ısrarı ile ona biraz özenerek, ben de bu sürece katıldım. 

Kilomdan dolayı, benim öyle kendimi çevreden soyutlamam, gizli saklı yemek yemem, yiyecek tüketirken etrafımdakilerden utanmam, başkaları tarafından eleştirilmem hiç olmadı. Eşim son zamanlarda ”ablana benzeyeceksin diye korkuyorum” diyordu. Yok artık, daha neler diyerek 96 hatta 97 kiloyu buldum. Sonrasında doktorların sebebini bulamadıkları sağlık problemlerim başladı.

Merdiven çıkmakta zorlanmaya, hatta tutunmadan çıkamamaya başladım, sürekli bir fiziksel yorgunluk, tükenmişlik hissi, nedeni bilinemeyen bacak ağrıları, sabahları kalktığımda birkaç dakika süren taban ağrılarımın, tükettiğim gıdalar ile gelen kilolardan, üstüne; bu kilolar ile hareket kabiliyetimi tamamen kaybettiğimi bilemedim. Çünkü hala derin bir uykuda uyuyordum ve uyanmamıştım.

Tam uyanmasam da gözlerimi ilk açışım, sürecin başında zekice ve titizlikle hazırlanmış anketleri, hiç de istemeyerek doldururken oldu. Kilolarımı dert etmediğimi düşünürken, meğer yaşantımı, yeni duruma uydurmuş zaten yapmaktan keyif aldığım hiç bir aktiviteyi yapmaz olmuş, istediği kıyafetleri giyemeyen biri olup çıkmış, yaşam kalitemi gittikçe daralan bir çembere sokmuştum. Asla vazgeçemem dediğim, yüzmeden bile vazgeçmiş olduğumu anladığımda gözümden yaşlar süzülmüştü. Serbest yüzemeyeli herhalde üç beş sene olmuştu ve yüzmeyi çok özlemiştim. Aynı yaşlar gözlerimden bu kez, ilk yüzmeye gittiğim gün bir saatten fazla, aralıksız, hiç yorulmadan  yüzebildiğimi gördüğümde, mutluluktan süzüldü.

“Bugün yepyeni bir gün ve yepyeni bir hayatın ilk adımlarını atıyoruz. diye başladı kilobekçim. Sonradan utandığım şeyi yaptım, önce güldüm, sonra biraz dalga geçtim. Web tabanlı Online iletişim şeklini yadırgadım, yepyeni bir hayatı benden yirmi yaş küçük, hayata yeni atılmış bir delikanlı mı kazandıracaktı bana?!

“Zorlandığın anlarda hep yanında olacağımı unutma” dedi. Gerçekten sistemle bağlantımın olmadığı ve kendimi ruhsal anlamda perişan hissettiğim anda telefonla beni arayarak, sıcak dostluğunu göstermiş, telefonu kapatınca arkamda o güzel enerjiyi hissederek sevinçten ağlamıştım. 

“zaman içinde önümüze çıkan engelleri birlikte aşacağız”  diyerek, bu yolda yalnız olmadığımı ve ben değil biz varız duygusunu hep yaşatmıştı.

“Aman ne olacak canım” diye, hergün tükettiğim bir kahve ve üç dört bardak çayın şekerini bir kaç kuru üzüme dönüştürerek, farkında olmadan her gün aldığım bir avuç zehirden beni kurtardırdığı gibi; çok kahve tüketilen işyerimizde bir akım yaratmamıza neden oldu. Geleneksel Türk kahvesinin yanında lokum yerine, artık herkesin çok hoş karşıladığı çeşitli kurutulmuş meyve ikramları var.

“Açım” dediğimde, “sen şimdi bir on dakika bahçeye çık gel, döndüğünde hala açsan veya zihin değişim pratikleri yaparak KAYBEDERKEN KAZANMAYI öğrendiğinde kendini hala aç hissediyorsan, o zaman yersin” diyerek, bana fiziksel açlık ile duygusal açlığı ayırmayı deneyimleyerek öğretti.

Ramazan ayında, sürecimi etkilememesi adına oruç tutmamamı öğütleyerek, gerçek oruç tutmanın ne demek olduğunu, hatta süreç bilinci içinde ve zaman yönetimi ile arınma kürleri yaparak, zihnimizi yönetebilir olduğumuzda; her günümüzü oruçlu gibi yaşayabileceğimizi, bu arınma kürlerinde asla açlık hissetmeden ve yememe keyfini öğreterek, iç organlarıma tatil yaptırdı.

34 kilo Zayıflama F.D.

İçinde bulunduğum duygu ve bilgi durumuma göre, çoğu bildiğimiz şeyler olsa bile, şahane bir zamanlama ile beni bilgilendirmeye başladığında, daha kafamdan geçenleri yazıya dökmeden cevap vererek telepatik yeteneğine hayran kaldığım, yediğimde, “niye yedin”? bile demeyip, bilakis “afiyet olsun” diyerek suçluluk hissettirmemesi, çaktırmadan süreç boyunca hareketlerimi artırmaya teşvik etmesi, “artık koşabilirsin” diyerek intervali öğretmesi ve bu gün elli yaşında kadını koşar hale getirmesi “akıl yaşta değil, baştadır” dedirtti sonunda bana.

Beynimin düşünme şekli, tam bir devrim geçirdi. Aç kalarak, çılgınlar gibi spor yaparak bu başarıyı yakaladığımı sanmayın, Bana hep “kiloya takılma, onlar nasıl olsa gider, önemli olan düşünme şeklini değiştirmek” denmişti, ilk on günde yedi kilo nasıl gitti anlamadım. Diyet duygusu olmadan, hiç yoksunluk hissetmeden, yasaklardan ve dayatma olmadan seçim hakkını kullanarak bir süreç geçirdim. Yaşayarak ve deneyimleyerek çok ama çok şey öğrendim.

Tekrar eski günlere döneceğimi hiç ama hiç sanmıyorum. Elimde süreç boyunca çekilmiş üç farklı fotoğraf var, hiç üzülmeden, hatta sık sık bakıyorum. Bilakis, kendimdeki fiziksel ve zihinsel değişimi gördükçe, istersem neler başarabileceğimin ipuçlarını veriyor ve kendimle gurur duyuyorum. Daha öğrenecek çok şeyim olduğunu biliyorum. Şimdilik sürece biraz ara veriyorum, şimdilik diyorum çünkü; yarım kalan bir deneyim için tekrar döneceğim. Bu arada kendi kanatlarımla uçmayı deneyimleyeceğim.

Bugün 60 kiloyum, neredeyse beş beden küçüldüm, harika iltifatlar alıyorum, elimi attığım her giysiyi, ‘yakışır mı?’ endişesi taşımadan giyiyorum.  Yürümekte zorlanırken koşar hale geldim, merdivenleri dayanaksız ikişer çıkar oldum. İşin komik yanı, eşim ayrıca minnettar, mutfak ve dışarıda tüketim masrafları yarıya düştü J Bu sihir değilse nedir?

Sistemin yaratıcısı Halil Kargulu’ya, perde arkasında olan tüm çalışanlara, özellikle KiloBekçime sonsuz teşekkürler.
F.D.

fatma k. 07.11.

Açıklama: HK Performans 9 ay 10 günde Rejuvenasyon ‘Gelişerek Değişim’ üyesi sayın F.D.’e değerli düşünceleri için teşekkür ediyoruz.
Mevcut başarısı teslimiyetinin ve bizlere olan güveninin yansımasıdır. Doğru kapıda olduğuna inanan herkesin %100 kesin çözümleri olduğunu biliyor ve büyük değişimi yaşamak için sizleri de bu kapıdan içeri girmeye davet ediyoruz.
Cesareti olan kapıyı çalar, heyecanı olan kapı kilitli olsa bile kırıp girmesini bilir.
Sizden o heyecanı bekliyoruz. Kendine bir miktar zaman veren ve doğru kapıda olduğu bilinci ile teslimiyeti yüksek ve bize güvenen her üyemizde başarı oranımız istisnasız %100’dür.

Kalıcı ve hızlı zayıflamak, güçlü motivasyon,  sürekli takip kontrol mekanizmaları, Bilinçli eğitim ve çok yönlü amaca, hedefe yönelik desteklerle mümkündür.  İşte Hk Performans size tüm bunları ve daha fazlasını verebilecek, dünyada alternatifsiz tek adrestir.

Sizin ne kadar çok engeliniz ve mazeretiniz varsa;

Bizim de o kadar çok çözümümüz ve olası tüm engelleri aşacak tecrübemiz var.

HK Performans!

www.vucudunsifresi.com | www.hk.com.tr

 

ALINTI: Bu başarı hikayesinin tamamı VÜCUDUN ŞİFRESİ sitesinden alınmıştır.  Yazının orijinaline ulaşmak için lütfen linke tıklayınız: http://www.vucudunsifresi.com/tr-tr/yorumlar.asp?RecID=651&TabID=0

 

Etiketler: hızlı kilo verme, hızlı zayıflamahızlı kilo verme başarılarıobezite, sağlıklı zayıflamazayıflama yöntemlerizayıflama kampları, web tabanlı online zayıflamaonline zayıflamazayıflama otelihk performanshalil kargulu

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s