ZAYIFLAMA ÇEMBERİ YORUMU

en başarılı zayıflama sistemiKendimi bildim bileli kiloluydum, hep bir ileri 2 geri gidip geldim. Sonuç malum:) Çemberi çok iyi anlayamadım, anladığım kadarıyla şu ana kadar uygulanan zayıflama yöntemleri hep yeme odaklı, kalori hesabı, yasaklar üzerine kurulu. Çemberden bu uygulamaların açıklaması, bütünün %15 olduğu bu oranla elbette zayıflanamayacağıdır. Kalıcı zayıflama bu %15 yanında çemberin diğer bölümlerinin de bütün olarak uygulanmasıyla mümkün olduğudur. Bunun en başında inanç, motivasyon, olumlu düşünme ve zayıflama sürecinden zevk almaktır.

Genelde yasak şeyleri yememeye ve egzersize odaklı olduğumdan, bir süre sonra yorgunluk ve bıkkınlık yaratıyordu bende, zevk alamıyordum, hep aklım kilo verdikten sonra en çok sevdiğim yiyecekleri yemeye odaklıydı:))

%100 zayıflama çemberi tam anlamıyla her şeyi özümseyerek hayatımıza uygulamakla mümkün, şu an özümseme aşamasındayım. Bunlar yaşam tarzım olunca zaten kilo sorunum da kalmayacak.

Artık çemberi tanıdığıma göre, sıra bunu özümseyip yaşamıma uygulamaya geldi, bunu tek başıma uygulamam zor, sizlerin yardımı ve teşvikiyle olacak. Olacağından da eminim, bunun resmini görebiliyorum.

Çemberi iyice inceledim. %100 başarı için çember neler yapmam gerektiğini açıklıyor, bugüne kadar yaptığımın çemberin sadece küçük bir bölümü olduğunu, hal böyleyken bu kadar küçük bölümünü uygulayarak  çemberin geneli uygulandığında sağlanan başarıyı bekliyormuşum:) O kadar da başarısız biri değilmişim yani, bunca yıl kendime haksızlık mı yaptım ne:) Çemberin hayatıma nasıl uyarlanacağı ve nasıl uygulanacağı konusunda kilobekçim sana çok güveniyorum:) Tavsiyelerine, yönlendirmelerine ve yorumlarına ihtiyacım var. Artık hayallerimi daha fazla ertelemek istemiyorum. Hedefim olan 54-55 kiloya 2. ayın sonunda inmek istiyorum. Kendime çok inanıyorum:))

Zayıflama Çemberi için TIKLAYINIZ.

Etiket: detoks çayı, özel detoks yogası, meditasyonlar, doğa yürüyüşleri ve diğer zihinsel ve bedensel etkinlikler, zayıflama kampı detoks programları, detox kampları, detox kampları İstanbul, İstanbul detox kampları,arınma kampları, detox nedir, detox teknikleri, detox ile zayıflama, yaz detox kampı, sonbahar detox kampları, ilkbahar detox kampları, izmir detox arınma kampı, İstanbul detox-arınma kampı, zayıflama kamplarında detox,detox kamp çalışmaları

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s