BİR ZAYIFLAMA KAMPINDA TÜM HAYATIM DEĞİŞTİ-52 KİLOYA DÜŞÜŞ HİKAYEM

en hızlı zayıflamaNasıl mı başladım? Neden mi? Neden mi zayıflama kampı? Ondan kaçmak istedim… Beni o şişko bedenimle gördükçe yüzüme tiksinircesine bakıyordu. Lanet olsun ki aşıktım ona! Ne tek kelime edebiliyor ne de ondan kaçabiliyordum. Benim kasiyerlik yaptığım cafeye takılırdılar hep. Üniversite öğrencisiydi. Kalabalık bir grup halinde gelir, güler, oynar, eğlenir çıkardılar. Bir defasında arkadaşları önden çıkmış hesabı ödemek ona kalmıştı. Parayı elinden alırken heyecanla yere düşürmüştüm. Almak için yere eğiliyordum ama olmuyordu. Yağlarım uzanmama fırsat vermiyordu. Yüzüme acır gibi baktı, ya da tiksinir gibi… O gün o işi bıraktım. Kilolarım yüzünden bıraktığımı, zayıfladığımda eğer tekrar kabul ederse işe geri dönebileceğimi söyledim patronuma. Ağlıyordum. Anlayışla karşıladı beni. Ve içimde derin bir aşk yarasıyla zayıflama kampına yazıldım. Zayıflama kampı diyorum ama sanırım orası sadece bir zayıflama kampı değil, zayıflama kampından çok daha fazlasıydı. Zayıflama kampına yazılmadan önce o kamp hakkında epey yorum okumuştum ama o kadarını beklemiyordum. Bu zayıflama kampı tam bir cennetti, tatil mekanıydı. HK Performans Zayıflama Kampı’ndan tamamen yenilenmiş ve zayıflamış olarak ayrıldım. Zayıflama kampının kapısından çıkarken 52 kiloda incecik bir kızdım…

Zayıflama kapından ayrıldıktan 1 hafta sonra patronuma gidip eğer kabul ederse işe geri dönebileceğimi söyledim. Kabul etti. Başka bir eleman almamış, kasaya yeğeni bakıyordu. Tabi ki şok oldu zayıf halime, değişimime. Hemen ertesi gün işe geri döndüm.

zayıflama kampları İstanbulOnu görmek istiyordum. İlk 4 gün cafeye gelmedi. Ben de o arada bir değişiklik yapıp saçlarımı açık kestaneye boyadım. Değişim bazen iyidir ne de olsa. Ve geldi. Bu sefer gruplarında birkaç kız da vardı. Masaya geçene kadar benim olduğum tarafa hiç bakmadı. Tesadüfen tam benim karşıma oturdu. Oturduktan sonra gözgöze geldik onunla. Montunu çıkarıyordu. Montu asıp yerleşene kadar gözlerini benden ayırmadı. Neydi bu şimdi. İlk bakışta aşk mı:) Ne de olsa yeniden doğmuştum… Yaklaşık üç saattir karşımdaydı. Arada kaçamak bakışlarını yakalıyordum. Sonra kaç gün böyle bakışmayla geçti bilmiyorum. Bir akşam onların genelde geldiği saatte cafeye telefon geldi. Arada sipariş isteyen olurdu, hamburger falan, bu siparişlere ben bakardım ve telefon hemen yanımdaydı. Ahizeyi kaldırdığımda merhaba deyişinden anladım. Oydu. Ve bir merhaba ile tatlı bir aşk öyküsü başladı… Zayıflama hikayesini aşk hikayesine çevirdiğim için kusura bakmayın. Ben ne yaşadıysam HK Performans Zayıflama Kampı sayesinde. Zayıflama kampında zayıflamak istiyorsanız gerçi diğerlerini denemedim ama en iyi zayıflama kampı HK Performans Zayıflama Kampı’dır diyebilirim. Beni dikkate almayabilirsiniz, siz yine gidip uyduruk diyetlerle, zayıflama ilaçlarıyla zayıflama girişimlerine devam edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış birşey. Herkes bir gün hatasının farkına varır nihayetinde.

 

Bunlara da bir göz atın;

Zayıflama Kampları Fiyatları İstanbul

Zayıflama Kamplarında Zayıflayanlar

İstanbul’da zayıflama kampı var mı?

Türkiye’de zayıflama kamp adresleri

Zayıflama kampları Fotoğrafları

———————————————————————————–———————–

Bahar ve yaz ayları kilo problemi olanlar için de büyük bir fırsattır. Zayıflama kamplarında sağlıklı ve kalıcı zayıflayanlar zayıflama kamplarını diğer zayıflama tekniklerinden ayıran ayrıcalıkları bilirler. Zayıflama kamplarında hem tatil yapma hem de zayıflama şansına sahip olmak için birçoğumuz zayıflama yöntemi tercihimizi zayıflama kamplarından yana yaparız. Zayıflama kampları hakkında merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Zayıflamada sadece günümüzde değil, yarınlarda bile ulaşılabilecek en iyi çözüm… İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

———————————————————————————

Etiket: Zayıflama kampları adresleri, Türkiye’deki zayıflama kampları,İstanbul’daki zayıflama kampları, Ankara’daki zayıflama kampları, Antalya’daki zayıflama kampları,Bursa’daki zayıflama kampları,En ekonomik zayıflama kampları,En etkili zayıflama kampları, Sağlıklı zayıflama kampları,Sağlıklı kilo verme kampları, Hızlı kilo verme kampları,Hızlı zayıflama kampları, Hızlı zayıflatan kamplar, Popüler zayıflama kampları, Zayıflama Kampları fiyatları, Zayıflama kampları adresleri, Zayıflama kamp yorumları, Zayıflama kampında zayıflama başarıları,detoks çayı, özel detoks yogası, meditasyonlar, doğa yürüyüşleri ve diğer zihinsel ve bedensel etkinlikler, zayıflama kampı detoks programları, detox kampları, detox kampları İstanbul, İstanbul detox kampları,arınma kampları, detox nedir, detox teknikleri, detox ile zayıflama, yaz detox kampı, sonbahar detox kampları, ilkbahar detox kampları, izmir detox arınma kampı, İstanbul detox-arınma kampı, zayıflama kamplarında detox,detox kamp çalışmaları

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s